Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Shape | Rectangle |
| Specification | 9*6*6cm |
| Model Number | 993290 |
| Feature | Stocked |
| Use | Jewelry |
| Technics | Glossy |
| Style | Traditional Chinese Style |
| Material | BAMBOO, Bamboo wooden |
| Lattice Quantity | 1 |
| Product | Jewelry Box |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| Color | as picture |
| Place of origin | Zhejiang, China(Mainland) |
| Quantity | 1pc |
Instock
There are no reviews yet.