Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Type | Tissue Case |
| Applicable Tissue | Removable Tissue |
| Model Number | ZJH |
| Laying Method | Seat Type |
| Style | Modern Style |
| Material | BAMBOO |
| Origin | Mainland China |
| Application | Room, Hall, Office |
| Size | S/M/L |
| Weight | 200g/260g/330g |
Instock
There are no reviews yet.