Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Patchwork, Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | 1541 |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 60 |
| Weight | 1.5-2 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Anti-Snore |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Memory foam |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Size specification | 50*30*10cm, 60*38*12cm, 70*40*13cm, 90*40*14cm |
| Pillow fabric | Knitted |
| Pillow shape | Rectangular |
| Bedding subdivision | Memory pillow |
| Applicable object | Adults |
| Pillow height | 10cm-14cm |
Instock
There are no reviews yet.