Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 101001 |
| 3C | Type |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Grasping/Movement Ability Developing, Dragonfly |
| Plastic Type | PP |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Type | other, Dragonfly |
| Dimensions | 16.7*2.1cm |
| Sports | Gymnastics |
| Design | Animal |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.