Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Remove Germs, Antimicrobial, Bacteriostatic, Cleaning, Cleaning, Inhibits melanin production at source, improves brightness, prevents m |
| Soap Type | Handmade Soap, Handmade Soap |
| NET WT | 100g, 30g |
| Item Type | Soap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Ingredient | turmeric, nicotinamide |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | RRXUAN9673 |
| Advantage | Helps whiten the body and reduces dullness of underarm skin. |
| Effectiveness | Enhances whitening ability to maintain fairness, smoothness, moisturiz |
| Age Appropriate | Uses nourishing and safe ingredients to care for and repair skin at an |
| Suitable for | Face, neck, underarms, intimate areas, elbows, hands, knees, inner thi |
| Product Type | Cleansing soap, hand soap, whitening soap |
| Product Use | Body skincare, removes melanin and improves dullness, darkness and une |
| Valid period | 3 years, whitening and moisturizing effect lasting. |
Instock
There are no reviews yet.