Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 102 × 32 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Wood, Bamboo |
| No. of Tiers | Three-Layer |
| Packaging | Complete |
| Model Number | JJ-ZZ1373 |
| Installation Type | Floor Type |
| Origin | Mainland China |
| Type | Toilet rack |
| Color | Wood color |
| Number of layers | 3 |
| Net Weight | 7.45kg/16.42lbs |
Instock
There are no reviews yet.