Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Blankets |
| Pattern Type | |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Brand Name | LuckyHui |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | Summer |
| Type 1 | Bamboo Baby Blankets Newborn |
| Type 2 | Baby Blankets Newborn |
| Type 3 | Infant Wrap |
| Type 4 | Cotton Swaddle |
| Type 5 | Swaddle Baby |
| Type 6 | Baby Muslin |
| Type 7 | Muslin Swaddle |
| Type 8 | Swaddle Blankets |
| Type 9 | 120*120cm |
Instock
There are no reviews yet.