Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 1 cm |
| Model Number | 026 |
| Gender | Women |
| Shapepattern | Irregular |
| Style | Punk |
| Material | Metal |
| Metals Type | aluminium alloy |
| Brand Name | WYGUYO |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Daily |
| Pattern | Needle ball |
| Processing | Handmade |
| Wearing method | Earlobe |
| Suitable age | 15 to 55 |
| New and old | 100% New |
| Size of dangle charm | 12x24mm |
| Gift for who | girl, women |
Instock
There are no reviews yet.