Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | ROTARY |
| Battery Charging Time | more than 2 hours |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Power type | Mains and battery operation |
| Function | dry haircut, fast charging, Charging indication |
| Maximum cutting length | less than 5 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Purpose | For nose and ears, For beard and mustache, For the head |
| Size | 12*4cm |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | LANMODA |
| LANMODA Model | 9230 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.