Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 936 |
| Dimensions | 23.5×2.5cm |
| Input Voltagle | 220V / 110V |
| Output Power | 40W |
| Output Temperature | 200-480 |
| Brand Name | BAKU |
| Temperature Stability | 380 |
| Certification | CE |
| Type | for DIY |
| Material | Copper Iron |
| Package | Solder Iron, Solder Wire, Tips |
Instock
There are no reviews yet.