Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.447 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 19 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Maker Power (W) | / |
| Frying Pan Power (W) | / |
| Toaster Oven Capacity (l) | / |
| Toaster Oven Power (W) | / |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | / |
| Model Number | / |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.