Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | powder foundation |
| Quantity | 1piece |
| Model Number | baked powder |
| Size | Full Size |
| NET WT | 9g |
| Benefit | Moisturizer, Long-lasting, MOISTURIZING, Hydrating, Nourishing, Easy to apply, Waterproof / Water-Resistant, Brightening, Concealer |
| Formulation | Cream |
| Brand Name | lakerain |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Shelf Life | 3 years |
| bake powder foundation | pressed powder |
| pressed powder compact | face foundation |
Instock
There are no reviews yet.