Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Meters | 100m, 100M 300M 500M 1000M |
| Model Number | 9 Strands Braided Fishing Line |
| Buoyancy Characteristic | Floating Line |
| Shape | Level |
| With Ruler or Not | No |
| With Scale or Not | No |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Rock Fshing, Ocean Beach Fishing, LAKE, River, Reservoir Pond, stream |
| Material | braided wire |
| Brand Name | bakawa |
| Origin | Mainland China |
| Colour | Green Grey Multicolor Yellow |
| Threads | 9 Strands / 9 Strands (Optional) |
Instock
There are no reviews yet.