Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Meters | 300m |
| Model Number | 0.4# 0.6# 1.0# 2.0# 3.0# 4.0# 5.0# 6.0# 8.0# |
| Buoyancy Characteristic | Floating Line |
| Shape | Level |
| With Ruler or Not | No |
| With Scale or Not | No |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Rock Fshing, Ocean Beach Fishing, LAKE, River, Reservoir Pond, stream |
| Material | braided wire |
| Brand Name | bakawa |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.