Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BR-44132 |
| Valve Core Material | Brass |
| Style | Classic |
| Brand Name | bakala |
| Number of Handles | Single Handle |
| Cold/Hot Water Control Type | Dual Holder Dual Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Installation method: | Seated or wall mount |
| Bathtub thickness | 1cm~2cm |
| Materials | Brass |
| Interface size | G1 / 2 " |
| Mounting nut diameter | 29mm |
| Suitable for table opening | 30-40mm |
| Shower head type | Single shower faucet |
Instock
There are no reviews yet.