Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | BR191T (BD191) |
| Size | 11.5×4.5×2.5cm |
| Material | ECO Zinc Alloy |
| Use | Bikini, Face, BODY, Underarm |
| Gender | Male |
| Brand Name | BAILI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Razor |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature | Long Handle |
| Blade | Double edge blade |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.