Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | BCZ311-2 |
| Technics | FROSTED |
| Material | Metal |
| Brand Name | Honest |
| Origin | Mainland China |
| Style | Gas |
| Usage | Cigarette |
| Size | 81*21*9mm |
| Weight | 45g |
| Feature 1 | Windproof |
| Feature 2 | Portable |
| Feature 3 | Recycle |
Instock
There are no reviews yet.