Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 11.43cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 22.86 |
| Item Height | 14.73cm |
| Material Composition | Taslan fabric |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Taslan fabric |
| Brand Name | BAGSMART |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| 1. | Wide opening design for easy access to beauty essentials., Dimensions: 9×4.5×5.8 inches. |
| 2. | No more searching through tiny bags; quickly find items like lipstick or eyeshadow., Ample space for belongings. |
| 3. | Three interior pockets: two for smaller items like lipsticks, eyeliners, tweezers, and one large PVC-lined pocket for makeup brushes and accessories. |
Instock
There are no reviews yet.