Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 10cm |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 100g |
| Material Composition | Aluminum |
| Model Number | bae449 |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Microfiber |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | baellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Color | Black, Brown, Blue, Coffee |
Instock
There are no reviews yet.