Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | bae585 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 122g |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Lovellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black, Brown, Coffee |
Instock
There are no reviews yet.