Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Passcard Pocket, Photo Holder, Interior Zipper Pocket, Cell Phone Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Interior Key Chain Holder, Interior Compartment, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | bae044-2 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 260g |
| Item Length | 22.3cm |
| Item Height | 5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | baellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black, Coffee |
Instock
There are no reviews yet.