Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 3 cm |
| Interior | Photo Holder, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Cell Phone Pocket, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | S1523 |
| Material Composition | Synthetic leather and canvas |
| Item Width | 10.5cm |
| Item Weight | 200g |
| Item Length | 19.7cm |
| Item Height | 2.7cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.