Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Item Width | 30cm |
| Item Weight | 300g |
| Item Length | 40cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 4cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Oxford |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | backpack |
| Material Composition | oxford |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.