Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES, YES |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | MCQ-100, 200, 300, MCQ-100, 200, 300 |
| Max. Output Power | 100W, 200W, 300W |
| Usage | Remove Rust Oil Paint |
| Certification | CE |
| Condition | New |
| CNC or Not | CNC |
| Model | MCQ-100 / MCQ-200 / MCQ-300 |
| Laser Power | 100W / 200W / 300W |
| Laser Working Mode | Pulsed |
| Distance(mm) | 160mm |
| Fiber Length (m) | 1.5M |
| Cooling Type | Air Cooling |
| Power regulation range(%) | 10-100(Gradient adjustable) |
| Maximum Single Pulse Energy | 1.5mj |
| Scanning Mode | 8 Scanning Modes |
| Voltage | 220V, 50/60H |
| Key words | Backpack Pulse Laser Cleaning Machine |
Instock
There are no reviews yet.