Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.764 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 18 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 6.7inch |
| Item Weight | 0.72kg |
| Item Length | 13.8inch |
| Item Height | 18.9inch |
| Model Number | 3171 |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | BJLFS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.