Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 18 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 43cm |
| Model Number | QC-152 |
| Material Composition | Oxford |
| Gender | unisex |
| Type | backpack, Backpack/Schoolbag/Shchool Bag/Traver Mochila Backpacks |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | OZUKO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Color | Blue2 Grey Green |
| Fit for | Students, Men, Women, Boys, Girls, Male |
| Occasioons For Gifts | Students Gifts, Souvenir, Tousism, Advertising, Wedding |
| Size | 32*18*43CM |
| More Styles | Fastion, Casual, Leisure, Business, Collaege Student Backpack |
| Weight | 0.5KG |
Instock
There are no reviews yet.