Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sinotimer Model | CN109S-380V |
| Usage | Timer Switch |
| Theory | electronic |
| Model Number | CN109S-380V |
| Type | Mini |
| Brand Name | SINOTIMER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Max. Current | 16A |
| Place | MIC |
Instock
There are no reviews yet.