Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.9kg |
| Item Length | 29.5cm |
| Item Height | 40cm |
| Model Number | School Backpack |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Model | 0224A6010 |
| Color | green, pink, blue, purple |
| back to school | School backpacks |
| school bags for girls | Children's backpack |
Instock
There are no reviews yet.