Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 12 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | 100-500G |
| Number of Pieces | COMBO |
| Fragrance | Lighten Back Acne Mark |
| Certificate Number | Soothing Redness |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Shrink Pores |
| Feature | MOISTURIZING, Acne removal, Nourishing |
| NET WT | 120ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | jaysuing |
| Shelf Life | 3 Years |
| Use | BODY |
| Distributor/Importer | Nourish Dry Skin Barrier |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cream |
| Date of Manufacture | Acne Removal Essence Oil |
| Manufacturer | Beauty Personal Care |
| Type | Back Acne Treatment Spray |
| Applicative Skin | All Skin Sensitive Skin |
| Feature 1 | Diminish Inflammation |
| Feature 2 | Shoulder Acne Correct |
| Feature 3 | Relieve Itching |
| Feature 4 | Moisturizing Keep Sooth |
Instock
There are no reviews yet.