Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Outerwear Type | coat |
| Model Number | NBYZJB01 |
| Material Composition | Fleece |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | zipper |
| Collar | Hooded |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | FLEECE |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Style | fashion |
| Brand Name | ALEXUS WHITE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | all seasons |
| Age Range | 0-1Y |
| Gender | unisex |
| Item Type | sets |
| Department Name | baby |
| Applicable dance types | parent-child |
| color | Strawberry, pineapple, lovebird, butterfly, avocado |
| Product Category | Children's performance clothes/dance clothes |
| Suitable for height | 80cm, 90cm, 70cm |
| security level | Category A |
| Fabric name | Short plush |
| fabric | Chemical fiber blend |
| Main sales areas | Europe, South East Asia, North America, Northeast Asia |
| Whether Dropshipping or not | Yes, Support dropshipping |
| Whether wholesale or not | Yes, Support wholesale |
Instock
There are no reviews yet.