Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Classification | Dinnerware Set |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Others, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Animal |
| Certification | CE / EU |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | PGJ1119 |
| Material | BAMBOO |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 3-6Y, MATERNITY, 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Plate Size | 3.5*19.4cm |
| Fork Size | 13.9*3.2cm |
| Spoon Size | 14*3.2cm |
Instock
There are no reviews yet.