Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 61.5*15.5*6 |
| Package | separates |
| Dimensions | 61.5*15.5*6 |
| Model Number | PMZ230901-1P |
| Gender | Unisex |
| Shape | Geometric Shape |
| Warning | NO |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.