Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | TPR |
| Upper Material | Pu leather |
| Age Range | 0-1Y |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Item Type | First Walkers |
| Department Name | baby |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Color | black/brown/white/navy |
| Size | 11cm/12cm/13cm |
Instock
There are no reviews yet.