Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 27 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 0-3y |
| Origin | Mainland China |
| Item number | Inflatable lying circle series (with canopy) |
| Applicable scene | Swimming and wading |
| Patent type | none |
| PVC thickness | 0.35mm |
| Material | Environmentally friendly PVC |
| Foreign trade export certification | CPC/CE |
| Category | swimming ring |
| SIZE | S/L/XL |
Instock
There are no reviews yet.