Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | 61-80L |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 10 |
| Disinfecting Type | Far Infrared, Ultraviolet Light |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | ZTP20-A1F |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 440*365*300mm |
| Color | White |
| Plug Type | EU |
| Material | SS, Stainless Steel Tempered glass Aluminium alloy |
| App-Controlled | NO |
| Product name | Disinfection Cabinet |
| Product size | 440*365*300mm |
| Fequency | 50Hz |
| Net weight kg | 5 |
| Gross weight kg | 6 |
| Load bearing layer | 1 |
| Control mode | Touch Control |
| Voltage | Customized Logo |
Instock
There are no reviews yet.