Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 3 cm |
| Model Number | LM-016 |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.