Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CE |
| Model Number | Swingset Accessory |
| Material | Polyester |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Feature1 | Swing Hanging Strap |
| Feature2 | Swing Connector |
| Feature3 | Swing set |
| Feature4 | Outdoor Accessory |
| Feature5 | Back Bar Tree Beam Swing Accessories |
| Feature6 | Indoor horizontal bar connecting belt |
| Size | 24cm 35cm |
Instock
There are no reviews yet.