Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Keep away from fire |
| Gender | Unisex |
| Model Number | DD117-DD118A |
| Type | Cognitive Floating Toy |
| Material | Foam |
| Features | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y |
Instock
There are no reviews yet.