Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Features | outdoor |
| Model Number | Portable kids swing |
| Material | Thickened canvas, Thickened canvas |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 14+y |
| Name | Portable children's swing |
| Size | 35*35*17CM |
| Color | Blue/Red/Yellow Stripes |
| Load capacity | 100KG |
| Nylon rope diameter | 9mm |
| Length adjustment | 1.2m-1.8m |
| Suitable scene | Outdoor/indoor/doorframe/aisle |
| Suitable age | 6 months – 8 years |
| Support | Wholesale and dropshipping |
| Baby Swing Chair | Indoor Playground |
| kid Swing Set | Outdoor Home Canvas |
| Sling Chair Toys | Comfortable Sturdy harmless |
Instock
There are no reviews yet.