Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, Cotton |
| Brand Name | macroupta |
| Age Range | 1-3Y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Size specification | 80*80cm |
| Item number | Newborn blanket |
| Category | Blanket/fleece/towel blanket |
| Features | Throw blanket, Kids blanket, Baby blankets newborn, Muslin towel, towels for newborns, items for newborn baby |
Instock
There are no reviews yet.