Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 7 × 8 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Fretwork |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Suede |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Winter |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.