Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 71 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 110W |
| Model Number | MZB |
| Certification | CB |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.