Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | zza8002 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Baby Girls |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
Instock
There are no reviews yet.