Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | About 35cm |
| Package | separates |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Animal Hanging Wind Chime |
| Material | Cloth |
| Dimensions | About 35cm |
| Warning | Keep away from fire |
| Features | Stuffed, SOFT |
| Brand Name | CONUSEA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Shape | Animal |
| Feature 1 | Comfortable grip |
| Feature 2 | Train baby's concentration |
| Type | Animal Wind Chimes |
| Design | Monkey/ Cat/ Dog/ Lion/ Elephant/ Owl |
Instock
There are no reviews yet.