Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Size | .10x7cm/3.94×2.76in |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | QX2D2SS902828-WP |
| Material Composition | Cotton |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 1-3Y |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Department Name | baby |
| suitable to | the baby's gender or the buyer's preference |
| effect | breathable, comfortable and warm |
| Quantity: | 1 set |
Instock
There are no reviews yet.