Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | PROTECT |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Fashion Element | Shallow |
| Outsole Material | Polyurethane |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | Pu leather |
| Gender | boys |
| Age Range | 0-1Y |
| Season | Spring |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | baby |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Color | white/navy |
| Size | 11cm/12cm/13cm |
Instock
There are no reviews yet.