Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB59 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 1-3Y |
| Season | FOUR SEASONS, spring, autumn, winter |
| Item Type | Sleepsacks |
| Department Name | baby |
| Sleeping Bag Type | sleeping bag baby sleepsack bedding sets |
| Feature | cartoon printed |
| Function | baby sleeping wear, play |
| Color | fox, clouds, car, lion, space |
| Suit For | baby, infant, toddler |
| Baby Age | 6M-4Y |
| Size | 60cm/70cm/80cm/90cm/100cm |
| Temperature | 1tog, 2.5tog, 3.5tog |
Instock
There are no reviews yet.