Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Exhaust Pillow |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Animal |
| Feature | Massage |
| Grade | quality |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-1Y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Fabric | Bean velvet/polyester fiber |
| Filler | Redness bean+Cassia |
| Length: | approx. 60x23cm/23.6×9.06inch |
| Type: | with music, without music(optional) |
Instock
There are no reviews yet.