Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Certification | CE / EU |
| Model Number | Children's spoon set |
| Material Feature | PVC Free, Latex Free, BPA Free, Phthalate Free, Nitrosamine Free |
| Material | Silicone, Stainless steel, Silicone |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m, 7-12Y, 12+y, 7-12m, 13-24m, 4-6y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
| Style type | Minimalist style |
| Product category | Children's silicone fork and spoon |
| Style | Minimalist style |
Instock
There are no reviews yet.