Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Gloves Size | 13.8cm |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | MKS00177 |
| Material Composition | Faux sable hair |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON, POLYESTER, SPANDEX |
| Brand Name | Ayaco.Fan |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.